| NoNamemartes a întrebat:

De ce jocul SOS are atatea recenzii proaste pe steam, mai ales ca nu cere nici cerinte mari, infine nu conteaza asta, dar de ce are atatea recenzii proaste? Vreau sa il iau si eu sa joc cu un prieten (co-op) pot?

Răspuns Câştigător
| AgentTorque a răspuns:

Dupa ce m-am uitat la reviews...jocul s-a transformat intr-un battleroyale prost, era un joc de 16 care puteai sa fi impreuna sau sa ii omori
Oricum asta nu conteaza ca jocul se inchide pe 12 nov 2018

2 răspunsuri:
| ZPANIAA a răspuns:

E multiplayer asa ca presupun ca poti sa joci cu prietenul tau.

| NoNamemartes explică (pentru ZPANIAA):

De ce are recenzii proaste?