| UnSimpluRoman a întrebat:

De ce la cs 1.6 cand folosesc hack-ul leis silent sau alt hack cand vreau sa intru pe server imi da eroare si se blocheaza?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu mai folosi hack-uri, nu este corect!

| UnSimpluRoman explică (pentru LPCTSTR):

Nu voiam o parere...doar de ce nu merge.

| LPCTSTR a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Da' e si logic ca nu-ti merge, poti fi mai mult ca sigur ca serverul detecteaza hack-ul iar ca raspuns vei primi imposibilitatea de a te conecta.
Incearca sa te conectezi cu clientul original si astfel poti afla daca serverul intr-adevar respinge hack-erii sau este o problema de la tine.