| Danutzul2000 a întrebat:

TPU de ce nu imi merge silent aim(LEIS)?
am 2 cs-uri (extream si non-steam)
intru in cs pe nici un server bag cs in bara intru in leis dupa care daca ma conectez la un server ma scoate sau imi da eroare
NU spuneti ca este de la 2 cs-uri
si cand aveam 1 cs tot asa facea
FUNDA

Răspuns Câştigător
| DeNiS1133 a răspuns:

Frate treci di modul d3d in opengl, si apoi intri pe cs fara sa intri pe sv, il bagi in bara si dai pe cod, dupa aia codul te baga singur inapoi... daca nu merge seteaza rezolutie mice si pe ecran normal din cs....la fel imi facea si mie si am cautat pe net, dar am aflat singur
ai grija numai sa nu te prinda nimeni... daca iei dystroy intri unde ai cs, ul si stergi cfg.ul

10 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Vezi aici cateva silent aim-uri, daca nu gasesti ai si alte coduri www.codurics.info sau www.coduricounterstrike.info au chiar si tutoriale pentru instalare. sunt si pentru cs go...

| PirvulescuCosmin a răspuns:

Banuiesc ca 2000 vine de la anul tau de fabricatie... aim wall rahaturi... nu mai bine joci cum sti tu si te distrezi decat sa te crezi bun cu, coduri si sa fi paleta fara scripturi!?

| Wr3nch a răspuns:

Salut. Pentru ca este detectat. Si nimanui nu-i place sa joace cu codati asa ca decat sa te lase sa te loghezi si apoi sa te baneze e mai simplu sa seteze server-ul sa iti dea eroare cand detecteaza cheat-ul.

| Seican_Danut_1999 a răspuns (pentru Wr3nch):

Te ajut eu cu un cs si cu coduri la cs care merg.ID YAHOO:daniel.seican

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Cocismanuel gresesti! aimul(LEIS) functioneaza doar pe cs 1. 6care il iei de pe www.csbestial.com

| Seican_Danut_1999 a răspuns:

Danutule,te ajut eu si cu un counter-strike bun la care merg toate codurile si cu coduri FUNDA?

| Seican_Danut_1999 a răspuns:

Danutule,te ajut eu si cu un counter-strike bun la care merg toate codurile.Te ajut si cu coduri care vrei tu. FUNDA PLZZ?

| CrazzyBoys a răspuns:

Incearca cu cs bestial eu am cd-hack si merge... poate merge si la tine daca nu merge inseamna k este de la "leis" nu este bune. Funda?

| Ilie_David_P._1998 a răspuns (pentru CrazzyBoys):

Nu ma ajuti bos..si pe mine.

| Marius_Leonardo_1990 a răspuns:

Si eu vreau un cs bun sa mearga coduri ///////// mersi