| LikeNike a întrebat:

De ce la fifa 08 cand creez o echipa la create club nu o gasesc? am cautat la toate ligile si nu-i cum fac sa o gasesc? dau funda la raspunsul cel mai bun

3 răspunsuri:
| LikeNike explică:

Pai si cum incep cu cariera de antrenor fii mai explicit ca nu prea inteleg?

| LikeNike explică:

Pai ma eu am ales echipa am ales tot dar nu imi gasesc echipa creata am cautat peste tot si nu-i

| Dragus_Tymo_1999 a răspuns:

Salut! Ca sa-ti bagi echipa creata incepi o cariera ca antrenor si alegi liga in care vrei sa joci. Dupa ce ai ales liga dai click pe o echipa si jos trebuie sa scrie "replace team" sau cv de genu. Apoi alegi echipa creata de tine si te joci. Bafta!