| cosmin12346789 a întrebat:

De ce la minecraft-ul meu 1.7.2 cand joc multiplayer si intru pe server dau pe,, w" inainte si merg 2 pasi si ma da inapoi si tot asa pana ma da afara? Va rog spuneti-mi cum sa rezolv problema

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi pe sv:
1.Scrie : /register parola parola
Dupa register scrie parola ta! Extonguearola123, Minecraft etc! Atentie scrie de 2 ori!
2. Daca nu merge incearca sa scrii decat 1 parola nu de doua ori!
3.Acum vei putea merge pe sv! DAR de fiecare data cand intri trebuie sa scrii :
/login parola

1 răspuns:
| cosmin12346789 explică (pentru anonim_4396):

Ai skype?