| BcR2013 a întrebat:

am si eu o problema cand intru pe servar minecraft nu ma lasa sa ma misc.Dau Funda cine imi spune cum sa rezolv am minecraft 1.7.2

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi si dupa cred ca te lasa de ex /register parola si parola adica bagi parola din nou ex calumea: /register gigel gigel

3 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Ia mai bine alt minecraft (1.6.4), 1.7.2 are bug-uri că e nou şi...
Apropo e serverul tău? Încearcă să faci altul.

| T3hNoLogY a răspuns:

Depinde, poate fi de la multe, de la pc sau de la optiunii, incearca sa il reinstalezii sau sa iei altu.