| IAliveInHell a întrebat:

Am o problema la minecraft 1.7.2 cand intru pa multiplayer ma bag pe multe servere tot de 1.7.2 si imi apare "Failed to login:Invalid session (Try restarting your game)"...hai ca poate la un server 2..sau daca-s inchise dar la toate face asa.
Funda!+vot

Răspuns Câştigător
| LaurSwat a răspuns:

Hehe pai tu il ai piratat. Majoritatea serverelor bune sunt protejate impotriva untilizatorilor de minecraft piratat. Dar stai linistit, uite aici o lista cu servere foarte bune pe care poti juca si tu:

http://minecraftserverlijst.nl/crackedlijst.htm

Pe unele joc si eu, bafta!

| IAliveInHell explică (pentru LaurSwat):

Imi dai skype sa jucam impreuna? (daca vrei)