| ella_1647 a întrebat:

De ce mi se opreste sunetul la calculator? De exemplu daca ascult o melodie dupa vreo 20 de secunde incepe si se tot opreste o secunda si continua sa se tot opreasca din cand in cand. Va rog sa ma ajutati. Mentionez ca am windows 7.

2 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Pai presupun ce e de la boxe...Caci si eu am avut aceeasi problema cand eram mai mic fiindca eu le scapam mereu laughing Dar eu cred ca ai bocele prea vechi ca si unui verisor de-al meu i s-a intamplat asa ceva deoarece avea boxele de 6 ani jumatate.Tu poti sa le ai si de jumatate de an ca se poate sa se fi stricat cv pentru poate a stat prea mult aprinsa...Singura solutie ar fi sa-ti iei alte boxe ori ai tu calculatorul stricat ori boxele nu-s bune dar calculatorul daca e stricat poti sa chemi un sapecialist si til repara pentru 35 de lei eu asa am facut si mia functionat calcu bine vreo 4 ani.Succes!

| ella_1647 explică:

Si am laptop big grin