| Stitch92 a întrebat:

De ce nu imi apare fotografia cand dau un raspuns pe TPU. Daca dau la editeaza profilul Imi apare fotografia, dar daca dau la vizualizare profil nu mai imi apare. Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Stai liniştit, că noi o vedem la întrebări. E o chestiune de timp, toţi am trecut prin asta. La profil şi la răspunsuri nu se vede, dar la întrebări da. Doar aşteaptă să se actualizeze.

3 răspunsuri:
| Stitch92 explică:

Pai cam are legatura cu Jocuri Pc/Online(atentie online).

| thisisMirel a răspuns:

Exact asta mi se intampla si mie cand dau la editare mi-l arata dar cand dau la vizualizare nu! Nu te panica asta se intampla cu utilizatorii mai noi big grin(ca si mine)
P.S.:Ce stelutele****** mele are asta legatura cu Jocuri PC/online?

| thisisMirel a răspuns:

Exact asta mi se intampla si mie cand dau la editare mi-l arata dar cand dau la vizualizare nu! Nu te panica asta se intampla cu utilizatorii mai noi big grin(ca si mine)j
P.S.:Ce stelutele****** mele are asta legatura cu Jocuri PC/online?