| GreeNNNz a întrebat:

De ce nu imi merge dark star one l-am instalat si imi zice: insuficient privileges: you must be administrator when you run this application for the first time... ce sa fac?

1 răspuns:
| morcov_8065 a răspuns:

Ai windows vista? ca daca ai da click dreapta si dai run as administrator e pomana curata sau vezi daca nu ai mai multi users adica fiecare cand intra se logheaza undeva separat si s-ar putea ca altcineva sa fie administrator, daca nu ia-ti un ciocan de lucrul asta esti sigur