| AcestaSuntEu a întrebat:

De curand mi-am descarcat nfs world; cand ii dau sa inceapa imi dadea o eroare(am inteles ca trebuie sa-mi instalez net framwork 2.0)...l-am instalat iar acum cand incerc sa-l deschid imi zice in felul urmator:To run this application, you first must install one of the following versions of the.Net framework:v2.0.50727...Ce e de facut?

1 răspuns:
| alexlukas123 a răspuns:

Pei dezinstaleaza farmework-ul si instaleaza-l din alta parte. Sper ca am fost de folos. Funda!