| acergeorge a întrebat:

De ce nu imi merge fifa 13 in reluare. Mi-am formatat calculatorul si cand sa-l instalez din nou, la-am instalat si imim merge in reluare.
Ce pot sa fac?

Dau Funda...

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ori nu ai instalat driverul placii video ori PC-ul tau nu indeplineste cerintele minime.

Joaca cu detalii la ultra low si cu rezolutie 800x600.

| Skylimit a răspuns:

"De ce nu imi merge fifa 13 in reluare." = De ce imi merge FIFA 13 in reluare? happy big grin. Bun, deci fiecare joc are cerinte de sistem, de exemplu trebuie sa ai cel putin componentele astea sau echivalentul lor la jocul cutare. Fifa 13 are cerintele MINIME de sistem urmatoare : Pentium Dual Core E2160 1.80GHz
Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
GeForce 6800 XT
Radeon HD 3600 Series
2 GB GD RAM
Cel putin : Win Xp 32
DX 9
Vezi daca sunt la fel sau echivalente sau daca nu, da-mi mie specificatiile calculatorului tau si rezolvam imediat. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| acergeorge explică (pentru Skylimit):

Pai am
-placa video ati radeon de 518mb
-procesor 4600+
-ram 2gb
-win xp

dar nu cred ca e de la asta ca inainte sa-l formatez imi mergea