| TheSoldier a întrebat:

De ce nu imi merge metin mondial? astept 30 de secunde iar apoi nimic...imi apare un scris cu conexiunea... uneori merge dar de mai multe ori eroare si ma enerveaza. fundita

2 răspunsuri:
| Serioux12 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel trebuie sa-l lasi asa pana apare caracterul dupa iar astepti si in final mg

| caian a răspuns:

Pai pe ce servar joci ca vip e ca si mort si new world din doua in doua saptamani pot sa ti se stearga it. incearca sa joci pe astasia si atunci poate nu o sa se intample la fel. bafta!