| GHJ a întrebat:

Nu imi merge facebookul pe google chrome. Nu imi da nici o eroare ci doar imi apare scris scris si semne fara sens.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca experimentezi ai fost infectat cu un virus sau cal troian.
Apeleaza la un expert sa-ti scaneze computerul si sa puna un antivirus pe el!

| untu a răspuns:

Dezinstaleaza browserul GOOGLE CHROME ca este virusat! Mergeti la browserul WINDOWS INTERNET EXPLORER 11 sau la MODZILA FIREFOX pentru o anumita perioada si apoi veti instala mai tarziu browserul GOOGLE CHROME!

| AKARA0 a răspuns:

Am patit si eu treaba asta, muta-te pe mozilla firefox, il descarci si intri pe Facebook si o sa-ti apara un tab sus "Doriti ca Browserul mozilla firefox sa fie motorul dumneavoastra de cautare prestabilit" si apoi apesi Da si nu o sa mai ai nicio problema.