| TheAnswerMan a întrebat:

Nu stiu de ce dar nu imi mai merge bine tastatura.
Ce ar trebui sa fac?
Apas o tasta si astept 2 secunde sa apara.
Cand vreau sa scriu ceva astept si imi apare scris invers.
De exemplu:
Scriu ce
Astept un pic
Apare ec
spuneti-mi va rog!

Răspuns Câştigător
| ancadragutza a răspuns:

Ia-ti alta happy eu am varsat ciocolata calda pe ea si facea la fel.mi-am luat alta

| TheAnswerMan explică (pentru ancadragutza):

Adevarul e ca atunci cand am curatat-o a iesit din ea...
Mersi!
Acum sa vad cat ar costa unawinking

| ancadragutza a răspuns (pentru TheAnswerMan):

Pupy!

10 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu cred ca e de la tastatura, vezi sa nu ai vreun virus ceva

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Vezi ca stick keys nu incetineste aparitia caracterelor. daca e activat nu mai apar deloc.stiu eu

| shoBy1 a răspuns:

Dai toate butoanele jos, fai o poza inainte sa stii cum sa le montezi la sfarsit, apoi apucate spala butoanele si tastatura curato cu spirt, poti sa o si desfaci, fara frica am desfacut zeci de tastaturi si niciuna nu a patit nimic. deci poti cu tupeu. succes

| TheAnswerMan explică (pentru shoBy1):

Am facut asta aseara.
De asta am desfacut-o, stiu unde sa pun toatee tastele dar mie imi merg greu sad

| TheAnswerMan explică:

Adica Shift, Alt. Ctrl?

| AdyutzZz a răspuns:

Ai incercat cu alta tastatura? poate asta ii uzata si trebuie schimbata, asa fac si alea de la noi de la scoala care is mai vechiwinkingincearca s-o schimbi.(funda?big grin).

| uunseral a răspuns:

Tastatura virtuala

| YasmyyNaa a răspuns:

Heiii big grin. Sh` mie m-i sa mai intamplat ceva. HOO NU TE SPERIA! Trebuie doar daca te pricepii sa dezamblezii tastatura big grin. Si acolo sa pui la loc butoanele big grin. O sa-ti fie de ajuns. p.s : daca nu poti singur. ROAga un ADULT :*. Succes big grin Funda smug?