| Zaharia_Mihai_1997 a întrebat:

DE CE NU IMI MERGE NFS MOST WANTED?
AM 256 PLACA VIDEO, 1.8 GHz Intel dual cor, 2gb rami si mi se misca greu DE CE? sad (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, placa ta video este antica, buna de nimic, integrata. I-ati una dedicata macar pana in 200 lei (cu 200 lei iti iei un gtx 260 la mana a doua care este foarte performanta).

10 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Spune-mi exact ce placa video ai
Daca placa video e integrata, aceasta este cauzabig grin

| Ottakringer a răspuns:

Nu are cum sa iti mearga pe placa aia MOST WANTED. Incearca NFS Underground, ala nu ar trebui sa ai asa mari probleme. Tu ai LAG FPS din cauza placii happy

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru Ottakringer):

Nfs-u cere tot 256...

| Ottakringer a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Tu joci la limita.e si normal sa iti mearga sacadat.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru Ottakringer):

Adica cum ca nu inteleg...

| Ottakringer a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Tu jocu cu cerinte minime de asta iti merge sacadat. Niciodata cand o sa joci un joc cu cerinte minime nu o sa iti mearga bine.

| CrappinMorth a răspuns:

Usor, usor, nu trebuie sa ne enervam pentru un joc. 256 placa video? Daca este integrata nu iti va merge. Daca o ai dedicata...s-ar putea sa aiba probleme. Specifica ce placa video ai. Run - dxdiag - Display.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru CrappinMorth):

Uite am facut un print la tot ce scria la display...
http://tinypic.com/r/286z4ba/8

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru CrappinMorth):

Ok mersi big grin

| CrappinMorth a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Imi pare rau sa te dezamagesc, placa ta video este antica, buna de nimic, integrata. I-ati una dedicata macar pana in 200 lei (cu 200 lei iti iei un gtx 260 la mana a doua care este foarte performanta).

| Zaharia_Mihai_1997 explică:

Uitati am facut un print la tot ce scria la display...
http://tinypic.com/r/286z4ba/8