| gestion100 a întrebat:

De ce nu imi merge pes 2013? Cand intru in el imi apare ca se incarca si dupa ecranul ramane negru. Imi descarcasem rld 2013 v 1 dar l-a sters. Acum nu imi merge pes. Va rog ajutati-ma, spuneti-mi ce sa fac

5 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

N-ai placa video pentru el.

| gestion100 explică (pentru StalkerSoul):

Stalker Soul am rezolvat problema, acum intru in joc dar atunci cand vreau sa joc meci in master league uneori imi deschide meciul dar dupa aceea se incarca in continuu. Te rog ajuta-ma

| StalkerSoul a răspuns (pentru gestion100):

Intra la optiuni video si dai tot pe low, salveaza si incearca vezi poate merge

| gestion100 explică (pentru StalkerSoul):

Merge dar uneori cand ma joc imi da don't send. Am dezactivat eroarea don't send si tot imi da. Imi spune ca da eroare de l-a un fisir Temp. Am sters fisierul si tot imi da. Se creeaza altul nou fiindca in acel fisier am auzit ca se salveaza niste lucruri. Ce sa fac ca sa nu imi mai de-a don't send, in afara de a dezactiva eroarea ca asta am incercat si nu a mers.Va rog ajutati-ma dau funda.

| kentake0 a răspuns:

Inseamna ca nu ai cerintele necesare, iti cumperi alte piese mai performante sau un pc mai bun.