| Andrei_7624 a întrebat:

De ce nu imi merge san andreas multiplayer si san andreas normal si alte jocuri imi merg dar foarte greu iar netul si pcul merge foarte usor doar csul merge prfect

3 răspunsuri:
| MasterChyef a răspuns:

Iati windows xp.
Sau o fi de la joc.

| barbutxxx a răspuns:

Daca ai viste sau 7 pe calculator nu o sa iti mearga aproape nici un joc

| Andrei_7624 explică:

Eram la un prieten cand am bagat intrebarea si are windows 7 si ii merge foarte greu si am avut si eu windows 7 si imi mergea perfect si acum tot perfect imi merg dar e are 2, 0GH/z procesor si 2/mb ram si 1GB/placa video si eu am 512/GB placa video 712MB/ram si 1, 6GH/z