| Tiuck a întrebat:

De ce nu ma lasa sa folosesc instant serveru pentru metin2 ca vreau sa-mi fac metin si nu ma lasa.

2 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

In primul rand ai putea explica problema mai in detaliu.
In al doilea rand:Eu te sfatuiesc sa iti downloadezi FreeBSD si sa il instalezi pe un calculator virtual (VPS) in calculatorul tau, pe care sa instalezi manual fiecare componenta necesara bunei functionari al serverului de metin2, Poti gasi aici FreeBSD: http://freebsd.org/. Daca totusi ti se pare complicat si/sau iti este lene sa faci asa cum ti-am spus eu mai sus, desii un server ar functiona cu mult mai bine in felul acela si cu un randament de circa 25% mai bun in privinta lag-ului si Crash Auth (login). Deci daca nu doresti sa faci cum am spus eu da-ne mai multe detalii despre instant serverul folosit:denumirea sa, dimensiunea sa si desigur eroarea pe care o intalnesti. Iti multumesc! :)
Bafta!

| Tiuck explică (pentru AndyIQ):

Pai imi spune ca nu am acces la programul dorit sau ceva de genu.