| Marius_Raul_1997_zM2C a întrebat:

De ce nu ma lasa sa montez imaginea cu daemon tools Ultra?
De curând am instalat Windows 10 pe un Laptop nou nout. Si vreau sa imi pun ceva jocuri dar acestea trebuie montate cu Daemon Tools. Pur si simplu dupa ce dau mount image imi apare imaginea si se sterge in momentul urmator.
Ma poate ajuta cineva va rog mult?

2 răspunsuri:
| SmokeDeejay a răspuns:

Dezistalează daemon tools, si încearcă o altă versiune. Dacă nici aşa nu merge încearcă cu alt program. (PowerIso)

| Gabimarin a răspuns:

Ai incercat si sa muti pur si simplu.iso-ul in Daemon Tools intr-o noua unitate? La mine merge doar asa.