| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

De ce nu mă pot conecta la contul meu de google play pe Clash Royale?

1 răspuns:
| FratelinoDragos a răspuns:

E posibil sa ai mai multe conturi inregistrate in telefonul tau. te duci in magazin play in dreapta ai un meniu si de acolo alegi ceva legat de account si il stergi pe ala care e in plus. e simplu.
daca nu merge te duci in setarie telefonului si mai jos ai o sectiune numita conturi sau mailuri depinde de situatie si stergi contul care e in plus