| truliluli a întrebat:

De ce nu mai merge M2bob? Ce s-a intamplat?(m2bob este multihack)
www.m2bob.eu

Răspuns Câştigător
| Daniiyyyyy a răspuns:

sall
vezi ca trebuie sa descarci versiunea noua acum e versiunea 1.6 dar cred ca s-a schimbat azi ca nici mie nu imi intra mult noroc

| CosmanXL a răspuns (pentru Daniiyyyyy):

Si al mine e la fel, dar nu cred ca e de la o alta versiune, eu cand intri in hack imi intra in site www.m2bob.eu,iar acolo nu scrier nimic decat e o banda portocalie pe care scrie ';

| clausevreu a răspuns (pentru Daniiyyyyy):

Aveti nevoie de un key free pentru premium. il gasesti aici:
http://www.mediafire.com/? 83lakcm7j63sdmw

| κιρνοίου_αντρεας_1995 a răspuns (pentru clausevreu):

Cum fac ma trebuie sa am cont?

20 răspunsuri:
| stef112 a răspuns:

Nu stiu dar sunt mort fara hack-ul asta

| catalin00 a răspuns (pentru stef112):

Ce nasol e fara hack

| stef112 a răspuns:

Wa astia care joaca cu bob mai demult sa mai intamplat vreodata asa?

| RazvanRazvan132 a răspuns:

Hey ia versiunea 1.7.1 mie imi merge ia-l ca este bun Funda?

| RazvanRazvan132 a răspuns:

Salut ia versiunea m2bob.eu1.7.1 ie cea mai buna versiune si mie imi merge, bafta!

| Petre_Justy_1997 a răspuns:

Am eu cel imi smecher fish mai tare ca bobu. detalii la id : justi. mioveni

| Sergiu_Băilă_1993 a răspuns:

Fac update la site cu noul m2bob... va trebui sa asteptam

| medadada a răspuns:

Buna auziti de ce nu mai apare la m2bob aia cu registre nu ma pot inregistra de ce nu apare? numi pot face cont de ce? :*

| Andrei_Alin_1998 a răspuns:

Cat astepti ca sa se incarce iar m2bob? dupa cele 5 ore?

| CosmanXL a răspuns:

Nici mie nu-mi merge, cand intru in hack imi da site de la m2bob.eu,iar acolo e decat o banda portocalie, poate o face un upgrade la site, cred ca maine va merge (cred)

| xcoolxbooyx a răspuns:

Sunt mort fara bob fratilor crying((((((( Daca nu o sa mai fie moca ma las de RO crying

| clausevreu a răspuns:

Descarca key gratis pentru premium aici:
http://www.mediafire.com/? 83lakcm7j63sdmw
astept funda

| κιρνοίου_αντρεας_1995 a răspuns:

Problema e ca acu trebuie sa dai bani ca sa ai hack

| catalin00 a răspuns:

Dc NU merge m2bob cand dau plei imi da situ si o bara portocalie

| clausevreu a răspuns (pentru catalin00):

Trebuie sa ai un key gratuit pentru premium. il gasesti aici :
http://www.mediafire.com/? 83lakcm7j63sdmw

| n1k122 a răspuns (pentru clausevreu):

Si cum se foloseste acest key gratuit?

| motorino a răspuns:

Ma merge daca sunteti fraieri merge
www.m2bob.eu
merge

| mariusbosul24 a răspuns:

Contacteaza-ma dj_alex222@yahoo.com til fac eu dar trebuie sa ai versiunea veche

| Daniel_Barbu_1997 a răspuns:

Buna ziua! Sunt Daniel si vreau sa va aduc la cunostinta cel mai nou hack metin2 ro. facut in data de:21.02.2013 ORA: 20:00 cine este interesat pM barbu_damaris@yahoo.com

| Daniel_Barbu_1997 a răspuns:

Buna ziua! as dori sa va aduc la cunostiinta cel mai nou hack metin2 100%work detalii pm: barbu_damaris@yahoo.com

| Roby_Duby_1991 a răspuns:

Si la mine este la fel sa speram ca da drumu cat mai repede

| catalin00 a răspuns (pentru Roby_Duby_1991):

Da ce so intamplat cu hacku