| RavelDestiano a întrebat:

De ce nu mai merge metin2 united? dau download si nu-mi apare nimic imi apare negru vreau sfatul unui expert. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Salut! Scuze ca iti zic dar merge acum nu stiu cum de nu iti merge probabil ca ai probleme cu internetul.

| ToX1k a răspuns:

Buna.Nu mai merge deoarece multi playeri isi faceam o mie de conturi cu 4 caractere fiecare. De aceea nu mai pot juca decat cei care au avut cont cam ajuma 5luni. Daca incerci sal downloadezi nu-ti merge. Astai problema. Stiu asta fiindca eu il aveam dar aveam bug si l-am sters si instalat si pauza. Nu mai mergeam. Bafta