| Spoorky a întrebat:

De ce nu mai pot incarca pistolu deagle din cs cind iau pistolu am decit 7 gloante si nu mai pot incarca cu pot sa-l fac sa se incarce stiu se incarca de pe (R)

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Tre sa i cumperi gloante. gloantele se cumpara de pe tastele astea :
< >
daca nici asa nu merge dai optiuni si acolo vezi ca ai use defaults. apasa pe el si incearca dupa aia.

1 răspuns:
| Acasete a răspuns:

Trebuie sa-ti cumperi munitie din buy zone. Apesi pe, sau. si o sa-ti cumpere munitie pentru arma primara si secundara.