| Cristina00002 a întrebat:

De ce nu mai pot juca Saga Pet Rescue pe facebook? inainte mergeatonguetrebuie sa resinstalez un program ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca un program care iti face curatenie in calculator, desigur ca si din cauza ca ai modem sar ai si erori multe in calculator.Id mess meu este lucipeiu, da-mi add sa incercam sa il facem cat de cat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar calculatorul, merge si el greoi? Si la mine se intampla, e posibil de la conexiunea slaba la internet, ori trebuie sa mai cureti calculatorul si cand jocu jocul sa nu mai ai nicio pagina deschisa. Facebook-ul caa si jocurile de pe facebook, ia resurse multe.

| Cristina00002 explică (pentru anonim_4396):

Mergea mai greoi si inainte pentru ca am internet de pe un stick, dar inainte mergea jocul...off! ma gandeam poate trebuie sa reinstalez un prog pentru jocuri ceva, ai habar?

| Cristina00002 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat, multumesc oricum :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristina00002):

Si ce avea, ma faci curios?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristina00002):

Descarca un program care iti face curatenie in calculator, desigur ca si din cauza ca ai modem sar ai si erori multe in calculator.Id mess meu este lucipeiu, da-mi add sa incercam sa il facem cat de cat

| Mariana_Budurlean_1968 a răspuns:

Vreau sa joc din nou pe faceboc si nu mai merge ce trebuie sa fac