| vlad20003 a întrebat:

De ce nu mai primesc mailuri pe Yahoo.com/ro? Si dupa ce o sa repar asta, o sa primesc mailurile acelea?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Daca ti-ai facut acuma o sa ai @yahoo.ro daca aveai un cont mai demult tot la aceea adreesa ai email @yahoo.com

Nu este de reparat nimic problema sta de la servarul Yahoo si problema este asa daca esti din Romania va fi Yahoo.Ro email tau cu setarile in engleza daca esti din alta tara sau este engleza este pe Yahoo.com!
Daca ti-ai facut cont si ti-ai trimis un email de confirmare in loc de ro pe com desigur ca nu mai primesti acele email.
Sper ca te-am lamurit.

1 răspuns: