| RosuCosmin a întrebat:

De ce nu merge metin2 energy de azi-diminea, da,, eroare la conectarea la server``, cine stie cand se face?
Va rog, raspunsul astazilaughingrolling on the floor
Funda+vot cai imi spune cand se face si de ce nu merge si ii

Răspuns Câştigător
| UrBaN99 a răspuns:

Salut si eu joc metin2 energy si eu sunt suparat dar am auzit ca se lucreaza la server uite unde am intrat si am vazut:Server Offline! Te Rugam sa Revii la ora 13:00 se lucreaza la server!
dar de unde ma ca e ora 2 jumate si inca no dau drumu la servercrying dar banuiesc ca pe la 4 ii da drumubig grin

| alexanton03 a răspuns (pentru UrBaN99):

Pai lucreaza mai mult ca mie nu-mi merge si e 7

| Alexandru_Ivanov_1992 a răspuns (pentru UrBaN99):

Ai ca zic eu tete nu merge metin2energy

15 răspunsuri:
| UrBaN99 a răspuns:

Uite si siteu unde am vaut http://energymetin2.com/index.php?s=ox sa nu zici ca te mint:D Funda plss?

| DopeNope a răspuns:

La inchis din lipsa de bani

| El3cTr0d a răspuns:

Poate a fost o mentenanta sau poate l-a inchis pentru rezolvarea bugurilor oricum ii va da drumul in curand. fundita?tongue

| Claudiu2000 a răspuns:

Ce aia mentantata?

| furduisebastian a răspuns:

Nu iti faci girji serverul ete in mentananta pana pe data de 01.09. 2013 tongue

| razvanvrusie a răspuns:

Am intrat pe site si nu mai au bani sa mai intretina metinu! sad

| RosuCosmin explică (pentru razvanvrusie):

Daca raspudeai acum 2 anul iti dadeam fundastraight face

| xXAdryanXX a răspuns:

Metin2 Energy a fost inchis pe motiv ca nu mai are Gm/Ga bani sa il intretina
Astept fundatonguetongue

A fost un metin dintre cele mai frumoase
da add la id meu sa iti dau alt metin care e tare mie mi-a placut
tonguetongue
adryan.adryan22

| vladtareboss3 a răspuns:

Frate dc oare nu intelegi pe mine mo scos acum din joc si ma doare capu ca am 5 conturi de lvl 250 dar sper ca deschid astazi ca nu mai supoarsadhappy

| vladtareboss3 a răspuns:

Frate dc oare nu ma intelegii.Pe mine mo scos acum din joc si ma doare capu ca am 5 conturi de lvl 250 dar sper ca deschid astazi ca nu mai supoarsadhappy

| Bugggssssd a răspuns:

Fratilor de ce nu merge mt2 energy? dau funda daca spuneti dc nu merge

| razvanvrusie a răspuns (pentru Bugggssssd):

Am intrat pe site si scrie ca nu mai au bani! sad

| Lupovici_Claudiu_1997 a răspuns:

Nici la ora asta nu mg...cryingcryingangry