| R3V0 a întrebat:

De ce nu merge metin2 playworld 3? Imi apare user sau parola gresita.

Răspuns Câştigător
| DrAgOs1000 a răspuns:

Sall, pentru a joca acest metin trebuie sa dai euro.

3 răspunsuri:
| R3V0 explică:

Ok. mersi pentru raspuns

| fane99 a răspuns:

Nu trebuie sa dai nici un euro.intri pe site si ai acolo doua spatii goale cu Login si Passwort iar mai jos scrie Neu Registrieren.Dai click pe Neu Registrieren iti faci cont iar apoi te loghezi pe site nu pe metin. Dupa ce te-ai logat tot acolo unde trebuia sa fie Login si Passwort este [Account aktualisieren].Dai click pe el si iti faci cont. Funda?

| DrAgOs1000 a răspuns:

Uite am zis la multi chestea asta.....trebuie sa dai euro pentru a juca acest metin2.Dar este un metin frumos adica doua care imi plac: mt2 steel sau mt2 lunaris