| ElenaaRalucaa a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe server de jb pe cs 1.6? imi spune ca trebuie sa ma conectez la net. se incarca 2% si dupa imi spune :" Failed to contact game server. Tin sa spun ca mi-am reinstalat windowsul si tot nu merge, imi da aceeasi chestie. Funda la cel mai de folos raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

"Failed to contact game server" in traducere libera: "Esuare la contactarea serverului de joc" - Te informeaza ca nu s-a putut efectua conexiunea la serverul respectiv. Problema este de la server. Administratorul serverului ar trebui sa verifice daca serverul este configurat corect, iar dupa ce il reporneste si repara erorile, voi, jucatorii, reincercati sa va conectati la acesta.