| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa-mi fac cont pe eternal wow? Imi zice "The password does not contain the required characters." si nu inteleg de ce pentru ca parola e buna. Stie cineva ce as putea sa fac? Am incercat cu multe parole si am mai pus si pe cineva sa-mi fac si tot nu merge.

1 răspuns:
| nykola96 a răspuns:

Asta inseamna:
,, Parola nu conţine caractere cerute''
nu stiu poate ai scris vreun caracter, ceva gresit incearca sa-ti dai seama dupa ce sty ce inseamna pentru ca nu stiu chiar unde nu te lasa sa intri...