| Annto a întrebat:

De ce nu-mi mai merge Stik-ul. Il citeste, apare dar nu mi se deschide... imi aparea "Please insert a disk into drive F". Ce pot face sa mearga?!

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Buna antoo:*! Ori s-a distrus fizic, ori s-a bulit tabela de partitii sau nu! Incearca sa dai explore si daca ai reusit cauta un autoruf.inf si sterge! Sper sa fie asa de simplu. Poti sa il formatezi si anume : My Computer> Manage> Disk Management> Fsmug format.Format complet! Sper sa fie de ajuns! Bafta multa!

3 răspunsuri:
| DerFinne a răspuns:

Este posibil sa se fi defectat sau varianta mai putin probabila, sa-ti dispara toate datele de pe el funda? :X

| vladutzul09 a răspuns:

Reinstaleaza cd de la stikwinking fundabig grin

| pufulete17 a răspuns:

Vladutu nu te supara pe mine, dar la stick nu ti se da cdlaughing!