| DianaIuliana a întrebat:

Imi tot apare "there is no disk in the drive. please insert a disk into drive." ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Atunci debifeaza TOT din Startup ->click Apply -> OK ->restart computer.

Ps.nu mai sta fara antivirus!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe ce sistem de operare apare?
Cand apare?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| DianaIuliana explică (pentru neluL):

Windows xp sp2. imi apare din senin dupa ce deschid pc. dau cancel de vreo 10 ori si se inchide apoi apare iar. file:///D:/Documents%20and%20Settings/smile/Desktop/New%20Text%20Document.html

| DianaIuliana explică (pentru DianaIuliana):

Facusem o pagina html cu printscreen-ul si am crezut ca o pot trimite

| DianaIuliana explică (pentru neluL):

Nu a mers nicio varianta. la a doua varianta nu am gasit "QuickTime" in lista aceea.

| neluL a răspuns (pentru DianaIuliana):

Intra in Start -> in Run scrie ->msconfig -> aici da click pe tabul Startup. Spune-mi ce programe ai bifate acolo.

| DianaIuliana explică (pentru neluL):

Le am bifate pe toate: MouseElf, RunDLL32, NvCpl, mwiz, winampa, GrooveMonitor, HPWuSchd2, Denzi, urmeaza o casuta bifata dar nu are nicio denumire, Monitor, SOUNDMAN, ctfmon, YahooMessenger, FacebookUpdate, HP Digital Imaging Monitor, HP Photosmart Premier Fast Start, OneNote 2007 Screen Clipper and Launcher. am observat ca imi apare cand deschid pagina de internet. (google chrome)

| neluL a răspuns (pentru DianaIuliana):

Antivirus nu ai? Nu il vad aici!

| DianaIuliana explică (pentru neluL):

Nu am

| neluL a răspuns (pentru DianaIuliana):

Atunci debifeaza TOT din Startup ->click Apply -> OK ->restart computer.

Ps.nu mai sta fara antivirus!