| EDITZ a întrebat:

De ce nu-mi merge 4Story extreme?

Răspuns Câştigător
| disconnectmen123 a răspuns:

Casa fiim amandoi siguri rebagati windosu iar si dupa aia incearca sa faci iti garantez ca iti va merge. si instalazati programe mai performante ok.

3 răspunsuri:
| disconnectmen123 a răspuns:

Pai mai intai puteai spune ce iti apare dar oricum eu iti spun nu iti poate merge din cauza netului prea slab sau nu este descarcat bine si nu sa laot tot jocul! O zi buna si re instaleaza-l si daca nu merge ia-l iar daca e mai vb adauga-ma pe mess andrei123andrei@yahoo.com daca ai nevoie.

| EDITZ explică (pentru disconnectmen123):

Atunci cand dau entersa intru pe server imi scrie: Server is currently under maintenanace or the connection has a problem. Ce pot face?

| EDITZ explică (pentru disconnectmen123):

Abia mi l-am instalat.Si eu cred ca server nu-i facut bine.Dar oricum multumesc de ajutor poftim votu.

| disconnectmen123 a răspuns (pentru EDITZ):

Casa fiim amandoi siguri rebagati windosu iar si dupa aia incearca sa faci iti garantez ca iti va merge. si instalazati programe mai performante ok.