| VladBossuletz a întrebat:

De ce nu-mi merge GTA SAMP, cand intru mi se incarca si apoi imi arata o eroare cu rapost clash or close si dau si imi iese din joc
(nu reinstalez windowsul)

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Verifica intai sa vezi daca iti merge jocul la single player daca da instaleaza iar clientul samp daca nu incearca alt crack la joc sau descarci iar jocul dar din alta parte si incerci iar

| Magnifico a răspuns:

Ori nu ai Gta San Andreas instalat corect (nu iti ruleaza sau nu il ai de loc am mai vazut la cineva vroia sa ii mearga SA-MP dar el nu avea Gta Sa) ori versiunea de SA-MP e rea. Poti sa o schimbi.

Bafta!

| VladBossuletz explică:

Mie imi merge varianta single player am os facut o misiune dar de unde descarc alta varianta de SAMP

| RazvanRazvan132 a răspuns:

Ai server de samp si depinde de ce samp ai 0.3e am eu iei server lasi sa se incarce si daca nu merge fa-ti din nou gta san andreas si dupa samp si iti va merge 100% Bafta!