| G28AEjdvjRaendnPrT a întrebat:

De ce nu-mi merge liga 1 la FIFA 07? aleg echipa si cand sa joc ma scoate, zice,, Windowse nu a gasit nicio solutie"! a mai descarcat o data, din alta parte si nici numele echipelor nu-mi aparea, iar in loc de sigla, totul era verde. FUNDA!

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

E o problema cu liga 1 la fifa 07.Si eu am jucat acum vreo 2 ani si am vazut ca aveam un patch de liga 1,, expirat''.
Transferurile nu merg cu liga 1, suturile din unghiuri isi pierd din eficienta...
Joaca fara liga 1 recomandarea mea.