| Kraxy a întrebat:

Mi-am luat azi Liga I la FIFA 07, dar cand aleg sa joc cu o echipa din Liga I ma scoate din joc si imi spune fifa07.exe has stopped working[La Windows Vista].
Ce pot face?
Va rog, cine imi da o solutie buna Vot + Funda + Raman dator.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| vampiru2011 a răspuns:

Acel patch pentru liga din Romania trebuie instalat dupa ce ai instalat Fifa07... inainte de al instala tu nu ai voie sa joci pe Fifa.Acuma trebuie sa dezinstalezi apoi sa instalezi jocu si dupa ce s-a instalat,, instalezi patch-ul.