| ComferX a întrebat:

De ce nu mi se deschide MinecraftLauncher-ul?
Imi apare "Minecraft" si apoi dispare si nu se deschide nimic.
Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Btxsah a răspuns:

Da ma daca til fac eu sa mearga prin TeamViewer atunci faci niste videoclipuri cu mine sa le pun pe youtube; Ca niste tutoriale?

4 răspunsuri:
| Btxsah a răspuns:

SAll ai putea sa til mai instalezi inca odata s-ar putea sa nu iti mearga pentru ca nu ai facut ceva sau ai facut, dar prost.

| ComferX explică (pentru Btxsah):

L-am mai instalat, dar tot nu-mi merge.

| ComferX explică (pentru Btxsah):

Da.Uite Y! M-ul meu: robby_robert35@yahoo.com

| Btxsah a răspuns (pentru ComferX):

Da ma daca til fac eu sa mearga prin TeamViewer atunci faci niste videoclipuri cu mine sa le pun pe youtube; Ca niste tutoriale?

| Btxsah a răspuns:

Pai atunci nu ai facut tu ceva bine