| costel2912 a întrebat:

De ce nu mi se mai salveaza cand ies din farming simulator 2013 dau la save dar cand intru iarasi imi da de la inceput, si inca o rugaminte cum sa faca sa am mai multi bani pe farming simulator 2013

1 răspuns:
| renek96 a răspuns:

Intra in my documents di dai la save 1 intra creerSavegame si o sa il deschizi cu notepad sau ce ai tu si undeva acolo o sa scrie money si schimbi pui cat vrei si apoi cand iesi ii dai save si gata ai bani multi