| kosmynaky a întrebat:

De ce nu pot deschide de doua ori metin 2 ro? Adica eu deschid primul metin, se incarca clientul tot si cand il descid pe al doilea mi se da restart la pc. De ce? Cine ma ajuta sa deschid doua metinuri ii dau funda PROMIT.

Răspuns Câştigător
| a8cd7b0 a răspuns:

Salut! Te invat eu! E foarte simplu daca esti atent:
-intri in "Notepad"
-in el scrii:"start metin2client.bin" fara ghilimele
-dai x si la salvare unde te pune sa pui nume la fisier o sa fie o bara in care se afla ".bat" pe care o selectezi si salvezi
-acel starter rezultat il bagi unde ai instalat metinul si intri cu el de cate ori vrei tu! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Vetereanu69 a răspuns (pentru a8cd7b0):

Mare boss merge si cu wordpad ca nu imi merge notepad

| Dan_Andrei_1990_mRjb a răspuns (pentru a8cd7b0):

Am si eu aceeas problema ajuta-ma si pe mine

5 răspunsuri:
| Cristi_9547 a răspuns:

Nu inteleg ce trebuie sa scrii in bara aceea?

| shhhs a răspuns (pentru Cristi_9547):

Poate o sa intelegi mai bine din articolul asta:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

| Catalin_Cata_Czane_1997 a răspuns:

Asa mise intampla si mie la fel ca la tine.dar acum am alta problema, dau pe metin mise incarca clientu si imi da eroare si imi zice ca noul Patch se lanseaza dau ok! Si mise da restart la calc, ajutati-ma sa-i dau de capat problemei.