| blackstalker a întrebat:

De ce nu pot intra in metin2 Blacknight? cand apas imi arata o eroare va rog cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Pai ce eroare iti da?

| AndyServerFull a răspuns:

Salut.In general cand iti da eroare aia si nu poti sa il dezintalezi trebuie sa ii cureti putin fisierele de la datele de logare cu CCleaner si duapaia dezinstaleazal si instaleazal la locwinking daca nu merge ia-ti alt metin2 happy sau schimbay fisierul probabil tu l-ai luat pe WinRAR si probabil trebuie sal dezarhivezi...incearca

| blackstalker explică (pentru AndyServerFull):

Imi merge sa-l dezinstalez.Cand incerc sa intru normal in joc imi da eroare?

| blackstalker explică:

Eroarea imi da dupa ce il instalez etc. Mai precis cand sa intru normal in joc.