| Deadliyy a întrebat:

De ce nu pot intra pe : 192.168.1.1
Cand intru scrie asa:Your connection is not private

Attackers might be trying to steal your information from 192.168.1.1 (for example, passwords, messages, or credit cards). NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
Pls ajutati-ma am nervi si vreau sa schimb parola de la wi-fi.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Ceva nu iti permite sa accesezi site-ul, cel mai probabil firewall-ul, crezand ca este un fake site ce vrea sa-ti faca rau si sa-ti fure datele.
Foarte ciuda. eu pot intra, esti pe RomTelcom nu? Sau Telekom cum ii zice ma rog... Incearca sa-i suni, si spune-le ca nu poti intra...

| Deadliyy explică (pentru Ineys):

Pana la urma am intrat pe al browser mersi oricum.

1 răspuns: