| Patrick111 a întrebat:

Am o problema de ieri, cand intru de exemplu pe winrar(vreau sa il instalez)sau pe orice chestie care vreau sa intru imi arata eroare asta "Your connection is not private
Attackers might be trying to steal your information from www.win-rar.com (for example, passwords, messages, or credit cards). Learn more
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID" si mai scrie ceva dar cred ca este neimportant, linkul pe care vreau sa intru este 100% fara virusi dar google nu MA LASA SI NICI UN ALT BROWSER.Pot sa fac ceva :)?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Posibil sa ai un malware, virus

1 răspuns: