| oanytas a întrebat:

De ce nu pot sa imi fac cont pe www.happystudio.com adica trebuie sa imi fac o porecla avatar email al parintilor si nu imi merge spune ca nu sa gasit nicio porecla pentru aceasta adresa de email...si am scris-o corect :(( rezolvar rapidd dau funda promitt

1 răspuns:
| Alexandra77 a răspuns:

Trebuie sa intre parintii pe adresa de mess si le daun mesaj cu happystudio ca sati activeze contul ca altfel nu merge ca mi s-a intamplat si miehappy