| Andrada003 a întrebat:

Cum te inscri pe www.happystudio.com? Stiu ca trebuie sa dai acolo inregistrare da dupa asta imi apare emailu parintilor sa-l scriu si zice sa rencarci pagina! Funda pleese!

3 răspunsuri:
| Andrada003 explică:

Dar imi apare o eroare.

| bogdybogdy a răspuns:

Day pe jucator nou si iti scrii id-ul sitil activezi (nu al parintilor uneori sunt o mare pacosteste) iti alegi un avatar si o parola a da si un nume si gata

| marius1234 a răspuns:

Ca sa te inregistrezi pe happystudio.com iti faci avatar cu baiat sau fata scrii un email al parintilor sau al tau iti aegi o parola si gata parintele trebuie sa-ti activeze contul si gata