| bianca190301 a întrebat:

De ce nu pot sa joc jocuri precum everwing pe Facebook messenger?

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Este posibil să fie nevoie să-ți actualizezi androidul. Eu după ce am făcut asta am putut juca everwing, dar știu persoane care nu reușesc să rezolve această problemă.

2 răspunsuri:
| Knokout a răspuns:

Pe messenger nu se pot juca jocuri

| bianca190301 explică (pentru Knokout):

Se poate pe unels telefoane, dar la mine nu stiu de ce nu merge

| Anuket a răspuns (pentru bianca190301):

Este posibil să fie nevoie să-ți actualizezi androidul. Eu după ce am făcut asta am putut juca everwing, dar știu persoane care nu reușesc să rezolve această problemă.