| Ani28 a întrebat:

De ce nu vad intrebare mea la cateva min. de la postare? am postat intrebarea"Pentru cei care joaca stardoll:cat costa sa devin super star? va rog sa raspundeti fiindca am mai pus intrebarea asta de 3 ori si nu a primit nici macar un raspuns... funda"si nu o vad... daca vreti 2 funde dati-mi raspunsul la ambele intrebari

1 răspuns:
| YoYoYo13 a răspuns:

Nu o mai pune de multe ori daca ai observat la status la intrebare scrie In asteptare. trebuie sa astepti putin sati verifice intrebarea daca are continut
neadecvat tongue