| iStefanK a întrebat:

De ce se lasa lumea de minecraft? Si daca nu o sa mai fie lume sau o sa ma plictisesc si eu de joc...Ce jocuri imi recomandati? (Online)

Răspuns Câştigător
| DOD0512 a răspuns:

Iti recomand cs go e la fel de distractiv ca minecraft, minecraft nu mai este jucat că in anul 2017 minecraft e pentru copiii cringe, cel putin asa zic haterii jocului, toate servele si-au pierdut playerii si tot asa, apuca-te de cs go, gl

2 răspunsuri:
| Bozgi200 a răspuns:

CS:GO,League Of Legends, GTA 5 online PBUG

| Snake23451 a răspuns:

Daca ai PC bun (ceea ce banuiesc, avand in vedere ca minecraft nu merge pe orice cartof), ai putea incerca CS:GO. Daca totusi nu ai un PC excelent poti incerca SA:MP, pe servere de gen:B-Zone, Bugged, Nephrite. Daca-ti place fotbalul poti incerca fifa, de la 2016+ recomand eu, poate daca esti pasionat incearca si metin 2winking. Bafta.