| anonim_4396 a întrebat:

De ce spun unii ca pe windows 7 merg jocurile mai greu decat pe xp, eu am un jaf de amd athlon xp 2400+, la 2ghz, 512 ram si 64 mb placa video,si imi merge foarte bine gta san andreas pe windows 7, si acum cateva saptamani am avut windows xp si 1 gb ram si imi mergea greu gta sa cand intram in masina sau cand era trafic mare si este acelasi gta sa.

Răspuns Câştigător
| Anonymus4Me a răspuns:

Bun deci toti care spun ca jocurile merg mai greu pe windows 7 ar trebui sa taca. Windows 7 nu accepta unele jocuri(sau ruleaza jocul foarte incet) pentru ca respectivul joc a fost lansat inainte sa apara windows 7 deci nu e adaptat problemele sunt la jocuri nu la windows