| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

De ce toti youtuberi"CERSESC" LIKEURI SAU COMENTARI? un like valoreaza cat10 VIZUALIZARI SAU de ce e asa de important? si un dislike ce importanta are? lamuriti-ma(cred ca pentru o vizualizare primesc 0, 005euro? _))

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Nu au importanță. Decât numărul de vizualizări și numărul de abonați. Aprecierile sunt mai mult pentru a face pe cel care postează content-ul să își dea seama dacă acesta este plăcut sau nu de către public.

1 răspuns:
| Copila2016 a răspuns:

Cele mai mari staruri de pe YouTube castiga foarte multi bani datorita numarului imens de vizualizari. Acele like-uri si comentarii sunt foarte folositoare, ii ajuta sa aiba mai multa popularitate cu care atrag mai multi oameni. Dislike-urile sunt pentru cei care nu le-au placut. Daca un video are mai mult dislike decat like nu mai poate deveni acel videoclip popular.