| thebest97 a întrebat:

De ce trebuie hostat un sv de cs?

2 răspunsuri:
| iuonak93 a răspuns:

Pai ca sa fie deschis non-stop, nu trebuie sa il ti tu deschis din calculatorul tau.
Ai mai multe avantaje contra unei sume de bani care poate sa varieze.Aceste avantaje sunt urmatoarele: Trafic non-stop, Acces game-pc, acces ftp, ip unic, fara lag si ar mai fi cateva.

| ThEEmperoR a răspuns:

Pentru ca sa-l tii deschis non-stop. Ca tu nu poti sa lasi pc-ul deschis non-stop nu? Uite cel mai ieftin site de unde il poti hosta: http://www.godplay.ro/